Vakuové stroje

V této kategorii nabízíme

Další kategorie…

Výroba vakuových tvářecích strojů zn. KOPLAST byla v naší společnosti zahájena v roce 1999. Konstrukce těchto strojů se opírá o dlouhodobý vývoj a mnohaleté zkušenosti našich pracovníků v oboru vakuového tváření plastů. Po dodání několika desítek kusů strojů různých generací, velikostí a výbavy se řada VL ustálila na těchto standardně nabízených typech řady VL 1000, VL 1600 a VL 2000 vždy s možností individuální konfigurace vzhledem k výrobě. Těmito stroji zároveň disponujeme ve vlastní výrobě a jsme tedy schopni stroj předvést přímo v provozu.

Aktuálně byla výroba vakuových strojů KOPLAST pozastavena a dále se řeší individuálně!

Vakuové tvářecí stroje KOPLAST jsou vyráběny jako poloautomaty s plynulou regulací výkonu. Při práci na stroji je možné nastavit teplotu náhřevu plastu, výkon topných těles včetně omezení jednotlivých sekcí, dobu nahřívacího cyklu a další funkce. Pro chod stroje je nutné jeho napojení na tlakový rozvod vzduchu a el. napětí 400V 50 Hz stř.

Každý stroj je vyráběn individuálně na základě přesných požadavků zákazníka. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

Nezávazná poptávka

Napište nám váš požadavek, společně se podíváme, zda-li vám umíme pomoci. Nebojte nezabere vám to více jak 60 vteřin. Následně se vám ozveme do 48 hodin.

Zadat nezávaznou poptávku

Proč spolupracovat s námi

 • Česká firmaZabýváme se výrobou,
  zpracováním a prodejem plastů.
  Více než 30 let.
 • Zakázková výrobaHledáme nejlepší řešení
  pro vaše zakázky
  . Díky tomu vám
  šetříme čas i prostředky.
 • Zkušený týmPracujeme na moderních
  strojích
  . Náš tým má okolo
  45 zkušených specialistů.
 • Spolehlivé dodáníZpracováváme kusové
  i velkosériové zakázky. Jsme váš
  partner v oblasti plastů
  .

Zaujali jsme vás?Kontaktujte násvyplněním formuláře níže

nebo

Kontaktujte naše obchodní oddělení