Čištění a leštění plexiskla a plastů

Nabízíme dokonalé čištění, leštění a broušení plexiskla a plastů. Pokud hledáte řešení, jak vyleštit plexisklo, obraťte se na nás – vyleštíme celou plochu desky i její hrany. Povrch plexisklových výrobků bude nejen bezpečný, bez ostrých hran a nežádoucích výběžků, ale také pěkný na pohled. Ať už jde tedy o finální produkty nebo polotovary (plexisklové desky), předáme je zákazníkovi v té nejlepší možné kvalitě provedení. 

Leštění plexiskla – základní druhy

 • Restaurování poškozených a zašlých dílů z plexiskla
 • Leštění plexiskla po řezání, při výrobě nového produktu

Restaurování plexiskla leštěním

Dokážeme zrestaurovat a vyleštit štíty motocyklů, světlomety, případně vyrobit jejich nové kopie. Plexisklové výrobky mají oproti skleněným předmětům výhodu, že se porušené plochy dají snadněji opravit a vyleštit. Jejich případná výměna je také levnější. Pokud jsou tedy natolik poškozené, že není možné je vyleštit, jsou prasklé nebo úplně rozbité, stačí, když nám zadáte přesné parametry nebo přinesete poškozený předmět. Vyrobíme Vám podle něj věrnou kopii. 

Technologie pro leštění plexiskla

Jak leštíme plexisklo? Nejčastější technologií využívanou k leštění plexiskla jsou diamantové leštičky. Díky nim docílíme vysokého lesku celého výrobku. Kromě lesklých ploch však dokážeme také vyrobit matný povrch. Ten se hodí například na různé dekorativní nebo reklamní předměty, nebo tam, kde chceme snížit průhlednost plexiskla. Kombinací matu a lesku na jednom výrobku lze vytvářet zajímavý design. 

Dalšími druhy technologií vhodných k povrchové úpravě plexiskla je leštění plamenem nebo ruční leštění pomocí speciálních past. Ruční leštění se provádí zejména v případech, že se jedná o jednotlivé škrábance, nežádoucí zmatnění a menší poškození. 

Ceník leštění plexiskla

Jestliže tedy potřebujete pouze vyčistit a vyleštit Vaše předměty z plexiskla, nebo bude povrchová úprava součástí celkové dodávky plexiskla včetně řezání a dalšího tváření, ceník Vám sdělíme podle konkrétních parametrů objednávky. Záleží na počtu kusů, jejich velikosti i tvarové složitosti. 

Ukázka naší práce

Názorná ukázka lepeného spoje s hrubým opracováním na horní straně dílu. Na čelní a boční straně dílu již vidíte perfektně slepený spoj z 8 desek tloušťky 3 mm. Po vyleštění spoj nevykazuje vzduchové bubliny a je v celé ploše vizuelně čistý.
Plexisklo - lepený spoj určený k opracování

Finální úprava čirého plexiskla po leštění:

Opracované plexisklo Koplast

Nezávazná poptávka

Napište nám váš požadavek, společně se podíváme, zda-li vám umíme pomoci. Nebojte nezabere vám to více jak 60 vteřin. Následně se vám ozveme do 48 hodin.

Zadat nezávaznou poptávku

Proč spolupracovat s námi

 • Česká firmaZabýváme se výrobou,
  zpracováním a prodejem plastů.
  Více než 30 let.
 • Zakázková výrobaHledáme nejlepší řešení
  pro vaše zakázky
  . Díky tomu vám
  šetříme čas i prostředky.
 • Zkušený týmPracujeme na moderních
  strojích
  . Náš tým má okolo
  45 zkušených specialistů.
 • Spolehlivé dodáníZpracováváme kusové
  i velkosériové zakázky. Jsme váš
  partner v oblasti plastů
  .

Zaujali jsme vás?Kontaktujte násvyplněním formuláře níže

nebo

Kontaktujte naše obchodní oddělení