Plexisklo a ostatní plasty

Firma KOPLAST spol. s r.o. a její odborní pracovníci jsou více jak 30 roků předními profesionálními zpracovateli plexiskla a dalších plastů v České republice.

Ptáte se, kde koupit plexisklo a výrobky z něj? Obraťte se na nás! Jsme si vědomi neustálého vývoje v designu a v nespočetném množství variací výrobků z plexiskla a ostatních plastů. Máme kreativní odborníky pro výrobu velmi složitých a členitých tvarů výrobků z plexiskla i ostatních plastů, jak pro interiéry, tak i pro exteriéry. Se zákazníky spolupracujeme již od prvních náčrtů v tužce, 3D skenování předloh přes 2D a 3D SW modely až po finální profesionální zakázkovou výrobu a prodej plexi a ostatních plastů. Jsme proto přesvědčeni, že zákazník s vlastní dobrou zkušeností, přináší tu nejlepší referenci i pro nás.

Nabízíme plexiskla i doplňkové služby

Díky nám ušetříte čas a prostředky na vlastní vývoj, protože vám nabízíme komplexní služby a servis:

Výroba z plastů

Zabýváme se vakuovým tvářením (lisováním), obráběním termoplastů (PMMA, PC, PET-G, ABS, HiPS, PP, PE, bond, PA6, POM, PVC, ...) včetně ořezů laserem, 3osým i 5osým frézováním. Využíváme k tomu nejmodernější technologii vakuového lisování a tváření plastů. Věnujeme se zároveň i výrobě forem, které si navrhujeme a vyrábíme sami dle přesné specifikace od klientů. Zaměřujeme se na výrobu plastových komponentů pro podnikatele i fyzické osoby. V našem sortimentu naleznete plastové výlisky pro různé obory - kryty strojů, svítidla, plastové nádoby, pokladničky, dekorativní kvádry, police, boxy, covery, vybavení prodejen, světelné reklamy, podstavce pro minerály a další plastové výrobky.

Zpracování

Zpracováváme téměr všechny druhy deskových termoplastů (PMMA, PET-G, PC, ABS, HPS, PE, PP, POM, PA6 a další) včetně sedvičových (kompozitních) bondových desek, plexisklové tyče a trubky, ze kterých vyrábíme výrobky jako jsou reklamní bannery, cedule, štíty, plastové kryty, dveřní výplně do automobilového průmyslu, polotovary k výrobě osvětlení, solárních panelů, světlovodů, dalších plastových polotovarů a konečných produktů. Věnujeme se kompletní finalizaci a kompletizaci složitějších celků jako jsou světelná reklama, reklamní poutače, totemy, stojany, POS a POP produkty apod.

Kontaktujte nás pro tvorbu plastového výlisku na míru. Vyrobíme originální kus dle Vašeho požadavku a zadání. Zpracováváme většinu technických plastů. Díly menších rozměrů, které nelze vytvořit technologií vakuového tváření jsme schopni vytvořit technologií 3D tisku. 

Nezávazná poptávka

Napište nám váš požadavek, společně se podíváme, zda-li vám umíme pomoci. Nebojte nezabere vám to více jak 60 vteřin. Následně se vám ozveme do 48 hodin.

Zadat nezávaznou poptávku

Proč spolupracovat s námi

 • Česká firmaZabýváme se výrobou,
  zpracováním a prodejem plastů.
  Více než 30 let.
 • Zakázková výrobaHledáme nejlepší řešení
  pro vaše zakázky
  . Díky tomu vám
  šetříme čas i prostředky.
 • Zkušený týmPracujeme na moderních
  strojích
  . Náš tým má okolo
  45 zkušených specialistů.
 • Spolehlivé dodáníZpracováváme kusové
  i velkosériové zakázky. Jsme váš
  partner v oblasti plastů
  .

Zaujali jsme vás?Kontaktujte násvyplněním formuláře níže

nebo

Kontaktujte naše obchodní oddělení

Uživatelé také hledají