HPS desky (houževnatý polystyren) představují ideální řešení pro širokou škálu interiérových projektů díky jejich vynikající adaptabilitě a estetické flexibilitě. Tyto desky jsou vyrobeny s důrazem na vysokou odolnost proti otěru a poškrábání, což je činí vhodnými pro aplikace, kde je kladen velký důraz na trvanlivost a vizuální stálost.

Nabízíme různé tloušťky a úpravy HPS desek na míru

Standardně nabízíme HPS desky ve tloušťkách od 0,5 mm do 10 mm, umožňujeme ale zákazníkům také vybrat tloušťku pro jejich specifické potřeby. Rádi totiž desky upravíme dle požadavků na CNC frézce, a to do maximálního rozměru 4050x2050mm. To umožní realizaci projektů bez kompromisů na přesnosti nebo kvalitě. V případě potřeby rádi zajistíme také vlastní gravírování nebo potisk. To oceníte třeba při výrobě reklamních panelů a podobných materiálů.

Ačkoliv jsou HPS desky primárně určeny pro interiérové použití, na zakázku je možné připravit materiál s UV ochranou pro aplikace, které vyžadují vyšší odolnost proti slunečnímu záření. 

HPS desky

HPS desky v různých barvách

V naší nabídce najdete desky ve standardních barvách jako je černá a bílá (ve dvou odstínech), a také nabízíme další základní barvy pro více specifických aplikací, především ve tloušťkách 2 a 3 mm.

HPS deska v interiéru má velmi dlouhou životnost

Životnost těchto desek je v interiéru velmi dlouhá a jejich estetická kvalita se udržuje po mnoho let, což z nich činí ideální volbu pro trvalé instalace. Desky mají dobrou odolnost proti vlhkosti a dlouhodobě dokážou odolávat teplotám do 65°C. Navíc, díky naší flexibilitě v montážních řešeních a individuálním požadavkům instalace, jsme schopni přizpůsobit se specifickým potřebám každého projektu.

Nezávazná poptávka

Napište nám váš požadavek, společně se podíváme, zda-li vám umíme pomoci. Nebojte nezabere vám to více jak 60 vteřin. Následně se vám ozveme do 48 hodin.

Zadat nezávaznou poptávku

Proč spolupracovat s námi

 • Česká firmaZabýváme se výrobou,
  zpracováním a prodejem plastů.
  Více než 30 let.
 • Zakázková výrobaHledáme nejlepší řešení
  pro vaše zakázky
  . Díky tomu vám
  šetříme čas i prostředky.
 • Zkušený týmPracujeme na moderních
  strojích
  . Náš tým má okolo
  45 zkušených specialistů.
 • Spolehlivé dodáníZpracováváme kusové
  i velkosériové zakázky. Jsme váš
  partner v oblasti plastů
  .

Zaujali jsme vás?Kontaktujte násvyplněním formuláře níže

nebo

Kontaktujte naše obchodní oddělení