Jste z Olomouce a hledáte firmu, která vám vyrobí plexisklo desky nebo výrobky z plexiskla na míru? Obraťte se na nás. Patříme mezi přední zpracovatele plexiskla a dalších plastů v České republice s více jak 30letou praxí. Naše sídlo se nachází v okrese Blansko. Výrobky dodáváme po celé ČR a bez problému je dopravíme k vám do Olomouce.

Držíme krok s vývojem plexisklových výrobků a jejich designu. Obrátit se na nás můžete i se složitou a velkoobjemovou zakázkou. Naši kreativní odborníci si poradí i s náročnými požadavky ohledně členitosti tvarů plexiskla pro interiéry i exteriéry. Vypracujeme vám náčrty a následně předlohy ve 3D přesně podle vašich požadavků.

Vyrobíme plexisklo a dopravíme až do Olomouce

Nabízíme plexisklo na míru v tloušťkách od 1 mm až do 70 mm, které můžeme řezat do specifických tvarů a rozměrů podle vašich požadavků. Skladem máme více jak 1000 druhů katalogových položek plexiskla.

Jaké typy plexiskla máme v nabídce?

 • Čiré plexi,
 • barevné plexi,
 • opálové plexi,
 • satin plexi,
 • antireflexní plexi
 • tvrzené plexi aj.
Plexisklo na míru Olomouc

Proč je plexisklo u našich zákazníků oblíbené?

Naše plexisklo je odolné proti UV záření. Někteří výrobci udávají 10 až 20 let záruku na udržení barevnosti a stálost materiálu. Plexisklo má tepelnou vodivost 0,19 W/mK – je odolné vůči prasknutí. Má kvalitní lesklý povrch, a je snadno se zpracovává.

Pro svou odolnost proti UV záření (plexisklo nebude praskat) je plexisklo na míru ideálním řešením pro venkovní instalace jako jsou například výlohy, ochranné stěny nebo tabule.

Naši odborníci rádi poskytnou doporučení ohledně montáže.

Při správné péči si plexisklo udrží svou estetiku a funkčnost desítky let. Kontaktujte nás a objevte rozmanitost a možnosti využití plexiskla.

Nezávazná poptávka

Napište nám váš požadavek, společně se podíváme, zda-li vám umíme pomoci. Nebojte nezabere vám to více jak 60 vteřin. Následně se vám ozveme do 48 hodin.

Zadat nezávaznou poptávku

Proč spolupracovat s námi

 • Česká firmaZabýváme se výrobou,
  zpracováním a prodejem plastů.
  Více než 30 let.
 • Zakázková výrobaHledáme nejlepší řešení
  pro vaše zakázky
  . Díky tomu vám
  šetříme čas i prostředky.
 • Zkušený týmPracujeme na moderních
  strojích
  . Náš tým má okolo
  45 zkušených specialistů.
 • Spolehlivé dodáníZpracováváme kusové
  i velkosériové zakázky. Jsme váš
  partner v oblasti plastů
  .

Zaujali jsme vás?Kontaktujte násvyplněním formuláře níže

nebo

Kontaktujte naše obchodní oddělení