Nabízíme plné polykarbonátové desky Makrolon, dostupné v čirém (v nabídce také čirý ESD), opálovém či černém provedení. Vyberte si ze speciální antireflexní varianty nebo z desek s tvrzeným povrchem, ideálních pro čelní skla stavebních strojů. Desky jsou dostupné v tloušťkách 0,75–20 mm, přičemž nejčastěji poptávané tloušťky polykarbonátových desek jsou 4 mm, 6 mm, 8 mm a 10 mm.

Potřebujete polykarbonátové desky nařezat do specifických tvarů a rozměrů? Rádi vám vyjdeme vstříc. Frézujeme na CNC frézách až do maximální velikosti 4050x2050 mm.

Výhody polykarbonátu makrolon

Polykarbonát makrolon vyniká vysokou odolností vůči povětrnostním vlivům. Tento materiál odolává střídání teplot a UV záření (desky mají oboustrannou UV ochranu).  Jeho termoizolační schopnosti, pružnost, pevnost a odolnost z něj činí ideální řešení pro instalace v interiéru i exteriéru.

Díky nízké hmotnosti, odolnosti vůči nárazům a dlouhé životnosti je velmi praktickým řešením. Jeho schopnost propouštět světlo, minimální nároky na údržbu a atraktivní vzhled, jsou dalšími přednostmi pro které je polykarbonát makrolon tolik žádaný.

Polykarbonátové desky na míru
Využití polykarbonátových desek Makrolon

Využití polykarbonátových desek

Polykarbonátové desky jsou ideální k zastřešení pergol či bazénů, k výrobě skleníků, jako ochranné štíty v průmyslové výrobě a výplně zábradlí. Průhledný polykarbonát makrolon je vhodné instalovat jako alternativu skla, všude tam, kde by použití skla bylo nebezpečné nebo nevhodné. Je nutné počítat s vyšší tepelnou roztažností materiálu oproti sklu, dřevu a kovu. Jeho tepelná vodivost je 0,20 W/m×K.

Poskytujeme odborné poradenství, ať už potřebujeme poradit s výběrem vhodného materiálu a jeho velikosti, tak i ohledně instalace/upevnění polykarbonátové desky. Příslušenství pro montáž neposkytujeme.

Na polykarbonátové desky poskytujeme záruku v souladu s platným zákonem.

Nezávazná poptávka

Napište nám váš požadavek, společně se podíváme, zda-li vám umíme pomoci. Nebojte nezabere vám to více jak 60 vteřin. Následně se vám ozveme do 48 hodin.

Zadat nezávaznou poptávku

Proč spolupracovat s námi

 • Česká firmaZabýváme se výrobou,
  zpracováním a prodejem plastů.
  Více než 30 let.
 • Zakázková výrobaHledáme nejlepší řešení
  pro vaše zakázky
  . Díky tomu vám
  šetříme čas i prostředky.
 • Zkušený týmPracujeme na moderních
  strojích
  . Náš tým má okolo
  45 zkušených specialistů.
 • Spolehlivé dodáníZpracováváme kusové
  i velkosériové zakázky. Jsme váš
  partner v oblasti plastů
  .

Zaujali jsme vás?Kontaktujte násvyplněním formuláře níže

nebo

Kontaktujte naše obchodní oddělení