Výroba modelů a forem

Pro zhotovení výlisků vakuovým tvarováním plastů je nutné vyrobení forem. Na rozdíl od forem určených pro vstřikování plastů je konstrukce forem pro vakuové tvarování plastů většinou výrazně jednodušší a tím i finančně méně náročnější, což umožňuje v určitých případech realizovat výrobu výrazně levněji a rychleji. Formy jsou většinou vyráběny z hliníku, duralu, umělého dřeva nebo speciálních epoxidových pryskyřic plněných hliníkem. Zkušební formy jsou většinou z desek MDF nebo umělého dřeva. Formy pro vakuové tváření jsou mnohonásobně levnější než pro technologii vstřikování plastů, což umožňuje v určitých případech realizovat výrobu výrazně levněji a rychleji.

Pro býrobu forem je důležité mít počítačový 3D model, dle kterého se forma vyfrézuje, případně vytiskne 3D tiskem. Pokud nedisponujetete počítačovým 3D modelem, ale pouze fyzickým výrobkem nebo starou poškozenou formou, tak i v tomto případě Vám dokážeme pomoci a nový 3D model a formu vytvořit pomocí technologie 3D skenování, kterou taktéž disponujeme.

Cenové relace forem se odvíjí od složitosti formy, velikosti a použitém materiálu pro její výrobu.

Výroba modelů a forem 3D skenování

 

Nezávazná poptávka

Napište nám váš požadavek, společně se podíváme, zda-li vám umíme pomoci. Nebojte nezabere vám to více jak 60 vteřin. Následně se vám ozveme do 48 hodin.

Zadat nezávaznou poptávku

Proč spolupracovat s námi

 • Česká firmaZabýváme se výrobou,
  zpracováním a prodejem plastů.
  Více než 30 let.
 • Zakázková výrobaHledáme nejlepší řešení
  pro vaše zakázky
  . Díky tomu vám
  šetříme čas i prostředky.
 • Zkušený týmPracujeme na moderních
  strojích
  . Náš tým má okolo
  45 zkušených specialistů.
 • Spolehlivé dodáníZpracováváme kusové
  i velkosériové zakázky. Jsme váš
  partner v oblasti plastů
  .

Zaujali jsme vás?Kontaktujte násvyplněním formuláře níže

nebo

Kontaktujte naše obchodní oddělení