Popis zpracovávaných materiálů

Hledáte podrobnější informace o plexiskle a dalších termoplastech? Ve firmě KOPLAST se zabýváme zpracováním těchto materiálů. Pokud potřebujete zjistit, zda se plexisklo nebo jiné plasty hodí právě pro Váš záměr, pročtěte si jejich charakteristiku a informace o vlastnostech. Nebudete-li si ani pak jistí, co bude pro Váš výrobek nejvhodnější, kontaktujte nás a rádi se Vám budeme věnovat individuálně.

Plexisklo

Zajímá Vás historie vzniku plexiskla, výrobní postup, výhody a nevýhody tohoto materiálu? Pak klikněte na popis plexiskla. Zjednodušeně řečeno – plexisklo se používá zejména tam, kde je nutné z nějakých důvodů nahradit sklo. Ať už je třeba zajistit nerozbitnost, nízkou hmotnost, nízkou cenu apod., výrobky z plexiskla jsou často velmi výhodným řešením.
Výroba plexiskla

Ostatní termoplasty

V kategorii ostatních termoplastů se pak dozvíte o materiálech, jako je například houževnatý polystyrén, terpolymer akrylonitril-butadién-styrén (ABS), polyethyléntereftalát (PET), polykarbonát či polyvinylchlorid. Vyberte si ten správný druh plastu pro Váš záměr. Plexisklo i ostatní plasty lze také opatřit laserovým popisem

Nezávazná poptávka

Napište nám váš požadavek, společně se podíváme, zda-li vám umíme pomoci. Nebojte nezabere vám to více jak 60 vteřin. Následně se vám ozveme do 48 hodin.

Zadat nezávaznou poptávku

Proč spolupracovat s námi

 • Česká firmaZabýváme se výrobou,
  zpracováním a prodejem plastů.
  Více než 30 let.
 • Zakázková výrobaHledáme nejlepší řešení
  pro vaše zakázky
  . Díky tomu vám
  šetříme čas i prostředky.
 • Zkušený týmPracujeme na moderních
  strojích
  . Náš tým má okolo
  45 zkušených specialistů.
 • Spolehlivé dodáníZpracováváme kusové
  i velkosériové zakázky. Jsme váš
  partner v oblasti plastů
  .

Zaujali jsme vás?Kontaktujte násvyplněním formuláře níže

nebo

Kontaktujte naše obchodní oddělení