Jak řezat plexisklo?

Zajímá vás, jak řezat plexisklo? Plexisklo je možné zpracovávat a řezat několika způsoby. Nejlepšího výsledku dosáhnete, pokud se materiál dělí laserem. Jde o způsob, kterým dosáhnete výsledku nejefektivněji, nejrychleji a nejpřesněji.  Řez je poté čistý, lesklý a hladký. Výhodou je, že není poté potřeba žádné další opracování a leštění. Proces řezání plexiskla a dalších materiálů je řízený počítačem. Je tak zajištěno, že vyřezány budou velmi přesné tvary - písmena, loga, ornamenty a další detaily. Tímto způsobem je docíleno minimálního prořezu a neodpadávají tak třísky a hobliny jako při využití jiného způsobu řezání desek. Laserem je možné opracovat kusové výrobky i sériovou výrobu.

Frézování a řezání plexiskla

Pří zpracování plexiskla používáme stroje, které umožňují obrábět a řezat plexisklo, frézovat a gravírovat (vytvoření loga, nápisu nebo ornamentu odebráním materiálu) deskové materiály (ostatní materiály do tloušťky cca 120 mm - silnější desky, které nezvládne rozdělit laser). Máme k dispozici také stroj který používá mimo frézovací nástroje také vlečný nůž, ten umí oddělí tenké folie nebo měkké materiály.

Řezání plexiskla na míru

Jsme schopni nařezat pláty a tvary z plexiskla a dalších materiálů dle vašich pořadavků na míru. Tento způsob zadání plexisklových výrobků na míru do naší výroby je pro Vás nejlevnější - Vy nezaplatíte za přebytečný materiál, ale platíte pouze za ten materiál, který Vám dodáme. Odpadne Vám nutnost nákupu celých plexisklových desek a následná manipulace s nimi.
 
Skladem máme velké množství různých druhů plexiskla, různých barev i tlouštěk.
Pokud potřebujete nařezat na míru plexisklové desky, které již vlastníte, určitě se na nás můžete obrátit. Obraťte se na nás také v případě, že potřebujete konzultovat, jak řezat plexisklo

Nezávazná poptávka

Napište nám váš požadavek, společně se podíváme, zda-li vám umíme pomoci. Nebojte nezabere vám to více jak 60 vteřin. Následně se vám ozveme do 48 hodin.

Zadat nezávaznou poptávku

Proč spolupracovat s námi

 • Česká firmaZabýváme se výrobou,
  zpracováním a prodejem plastů.
  Více než 30 let.
 • Zakázková výrobaHledáme nejlepší řešení
  pro vaše zakázky
  . Díky tomu vám
  šetříme čas i prostředky.
 • Zkušený týmPracujeme na moderních
  strojích
  . Náš tým má okolo
  45 zkušených specialistů.
 • Spolehlivé dodáníZpracováváme kusové
  i velkosériové zakázky. Jsme váš
  partner v oblasti plastů
  .

Zaujali jsme vás?Kontaktujte násvyplněním formuláře níže

nebo

Kontaktujte naše obchodní oddělení