Naše firma s dlouholetou tradicí vyjde vstříc vašim individuálním požadavkům v oblasti zpracování plexiskla. Dodáváme kvalitní, přitom levné plexisklo. Naše nabídka je široká a maximálně se přizpůsobíme Vašim nárokům na využití, vzhled a vlastnosti výrobků z plexiskla a ostatních plastů a termoplastů. Jsme schopni vyrábět v sériích od jednoho kusu až po tisícové série výrobků.

Zaměstnanci firmy KOPLAST Vám rádi pomohou při sestavení objednávky na základě vašich potřeb. Ceny plexi plastových desek se liší například podle typu (čiré, barevné, kouřové, opálové) a podle tloušťky. Dále dle způsobu výroby – extrudované nebo lité plexisklo. Není proto snadné uvést ucelený ceník či ceny plexiskla za m². Upřednostňujeme individuální domluvu, kdy sestavíme ceny plexisklových výrobků na míru. Jestliže Vás zajímá ceník plexiskla, plexisklových výrobků nebo předmětů z dalších plastů, čištění plexiskla, vakuových strojů či výroby světelné reklamy, vyplňte prosím níže uvedený poptávkový formulář. Podle Vašich požadavků pro Vás vytvoříme cenovou nabídku. Kromě ceny plexiskla vám rádi zašleme i ceník výrobků z ostatních termoplastů. Dále Vám také sdělíme ceny forem, které jsou nutné pro zhotovení výlisků.

Vyrobíme plexisklo podle vašich požadavků

Uřízneme vám požadovanou velikost plexiskla, stačí zadat rozměry a my se o to postaráme. Nejsme omezeni žádnými standardními rozměry, plexisklo na míru dodáme takové, jaké potřebujete. Dokážeme také vyříznout různé členité tvary z plexiskla. Díky mnoha technologiím, které využíváme, dostanete výrobky z plexiskla přesně podle vašich představ. Vyleštěné hrany plexiskla na míru jsou samozřejmostí. Také můžeme uříznout požadované formáty z Vámi přineseného plexisklového plátu.

Potřebujete-li vyrobit nebo nařezat plexisklo na míru, kontaktujte nás, sdělte nám své požadavky a my vám řekneme, zda je to v našich technologických možnostech a poskytneme ceník řezání plexiskla. Plexisklové pláty, tyče a trubky vám uřízneme na počkání.

Po odeslání poptávkového formuláře se Vám naši zaměstnanci budou co nejdříve věnovat.
Cena plexiskla

Nezávazná poptávka

Napište nám váš požadavek, společně se podíváme, zda-li vám umíme pomoci. Nebojte nezabere vám to více jak 60 vteřin. Následně se vám ozveme do 48 hodin.

Zadat nezávaznou poptávku

Proč spolupracovat s námi

 • Česká firmaZabýváme se výrobou,
  zpracováním a prodejem plastů.
  Více než 30 let.
 • Zakázková výrobaHledáme nejlepší řešení
  pro vaše zakázky
  . Díky tomu vám
  šetříme čas i prostředky.
 • Zkušený týmPracujeme na moderních
  strojích
  . Náš tým má okolo
  45 zkušených specialistů.
 • Spolehlivé dodáníZpracováváme kusové
  i velkosériové zakázky. Jsme váš
  partner v oblasti plastů
  .

Zaujali jsme vás?Kontaktujte násvyplněním formuláře níže

nebo

Kontaktujte naše obchodní oddělení