Plastové výlisky, lisování plastů

Potřebujete vyrobit specifický předmět z plastu, který na trhu běžně neseženete? Zničila se Vám nebo ztratila nějaká plastová součástka a chcete si nechat vyrobit její kopii? Vyrobíme plastové výlisky dle Vašich požadavků z plexiskla i dalších druhů plastů, od jednoho kusu až po tisícové série. Jejich uplatnění najdete v různých odvětvích průmyslu (automobilového, zdravotnického, potravinářského, obalového…). Viz sekce Vakuové tváření plastů.

Použité technologie při výrobě plastových výlisků

Druhy plastových výlisků

Vyrábíme například koncové kryty pro různé obory, plastové uzávěry, akrylátové stojánky, stínidla, svítidla, akrylátové boxy, kryty, držáky, stolky či police, dekorativní reklamní kvádry. Díky automatizované výrobě za použití moderních technologií mohou vzniknout tisícové série výrobků v krátkém čase. Ovšem přijímáme i zakázky na jeden originální kus, kdy potřebujete vytvořit plastový výlisek na míru. Maximální rozměry námi vylisovaného výrobku mohou být do cca 1900x1400mm.

Formy pro vakuové lisování plastů na zakázku

Formy si zhotovujeme sami. Díky tomu můžeme nabídnout velmi příznivé ceny plastových výrobků. Na základě Vašich požadavků vyrobíme formu a první zkušební výlisek. Po Vašem schválení dokončíme zakázku potřebného počtu kusů. Formu zhotovíme podle Vašich přesných rozměrů, pokud však máte jen neurčitou představu o výrobku a nejste si jisti, co všechno je možné z plastů vylisovat, kontaktujte nás a pomůžeme Vám již s návrhem. Formy pro vaukové lisování plastů jsou mnohonásobně levnější než pro technologi vstřikování plastů, což umožňuje v určitých případech realizovat výrobu velmi levněji a rychleji.
Formy pro vakuové lisování plastů

Výhody lisování plastů

 • Rychlé zpracování
 • Příznivá cena
 • Dlouhodobá životnost
 • Výroba konečných produktů i polotovarů

Reklamní plastové výlisky

Plastové výlisky lze opatřit logem firmy nebo dalšími potřebnými údaji, a to buď přímo vylisováním těchto dat, nebo laserovým popisem, případně potiskem (sítotiskem či digitálním tiskem). Samozřejmostí je finální úprava výrobku tak, jak to jeho charakter vyžaduje. To znamená, že hrany mohou být zabroušené a vyleštěné

Nezávazná poptávka

Napište nám váš požadavek, společně se podíváme, zda-li vám umíme pomoci. Nebojte nezabere vám to více jak 60 vteřin. Následně se vám ozveme do 48 hodin.

Zadat nezávaznou poptávku

Proč spolupracovat s námi

 • Česká firmaZabýváme se výrobou,
  zpracováním a prodejem plastů.
  Více než 30 let.
 • Zakázková výrobaHledáme nejlepší řešení
  pro vaše zakázky
  . Díky tomu vám
  šetříme čas i prostředky.
 • Zkušený týmPracujeme na moderních
  strojích
  . Náš tým má okolo
  45 zkušených specialistů.
 • Spolehlivé dodáníZpracováváme kusové
  i velkosériové zakázky. Jsme váš
  partner v oblasti plastů
  .

Zaujali jsme vás?Kontaktujte násvyplněním formuláře níže

nebo

Kontaktujte naše obchodní oddělení